CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Hunguest Hotel Freya ***

Hotel Freya má skvělou polohu. Nachází se v centru města v bezprostředním sousedství termálních "Léčebných lázní Gránit", se kterými je spojen podzemní chodbou. Hotel leží uprostřed udržovaného parku.

recepce na hotelurestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

Hunguest Hotel Freya
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu

Tento oblíbený lázeňský hotel disponuje centrální recepcí, kde je možné si pronajmout trezor, nebo si zapůjčit vysoušeč vlasů . Dále se zde nachází espreso-bar a restaurace pro 300 osob, dále pak obchod s dárkovými předměty a časopisy, konferenční prostory pro 150 osob. V hotelu nechybí pedikúra a manikúra, masáže, půjčovna kol a elektrokoloběžek a dětský koutek. V hotelu je k dispozici Wi-Fi. V blízkém okolí je možné využít nabídku dalších aktivit, jako jízdu na koni, rybaření, tenis.

Vybavení pokoje

Hotel má celkem 162 pokojů, z toho 150 velmi příjemných pokojů kategorie superior. Pokoje disponují koupelnou s vanou, WC, balkónem, telefónem s přímou volbou, sat-TV a ledničkou. V pokojích superior je možnost ubytovat další osobu na přistýlce. U některých pokojů lze na místě za poplatek dokoupit klimatizaci. V hotelu je dále k dispozici 12 apartmánů (za příplatek).

Stravování

Snídaně a večeře se podávají v hlavní hotelové restauraci a jsou servírované formou bufetu.

Wellness

V termálních lázních, které jsou s hotelem propojeny podzemní chodbou se používá léčivá a termální voda z několika pramenů o různých teplotách. 96 °C teplá voda se aplikuje při procedurách, 53 °C teplou vodou se plní termální bazény.

Léčebné lázně se skládají z 2 částí. První nabízí různé vodní atrakce, ke kterým náleží také venkovní bazén, tak i vnitřní termální bazén. V terapeutické části "Lázní" se mohou hosté podrobit léčebným procedurám: trakce, sauna, koupele, speciální léčebné procedury, masáže, elektroterapie apod. Nechybí ani Whirlpool s termální vodou.

V druhé části si užijí aktivnější jedinci. Je zde víceúčelový sportovní bazén, který je k dispozici v létě i v zimě. Venkovní bazén nabízí různě vodní trysky, vířivé vany nebo masáže. Milovníci saunování si zde můžou odpočinout ve finské sauně, aroma sauně nebo parní lázní. Relaxaci nabízí odpočinkové místnosti nebo sluneční terasa.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Zalakaros - Relaxdny v Zalakarosi

Relaxdny v Zalakarosi

 4 dny / 3 noci
 od 5 400 Kč
Zajeďte si na pár dní do nejznámějších maďarských lázní. Čtyři dny relaxu a koupání v termálních lázních vám dodá energii na zbytek roku.
...
Zalakaros - Silvestr v maďarských lázních

Silvestr v maďarských lázních

 4 dny / 3 noci
 od 11 500 Kč
Silvestr v jiném stylu? Prožijte konec roku plný relaxu a odpočinku. Nebude chybět ani pravá silvestrovská zábava.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .